جمعه ٠٣ آذر ١٣٩٦
گالری تصاویر
پیوندهای مهم
اعضاء مجلس نمایندگان

اعضای فعلی مجلس نمایندگان مالزی:

ردیف

نام نماینده مجلس نمایندگان

حزب سیاسی

منطقه

1

Aaron Ago anak Dagang, Y.B. Datuk

BN - PRS

Kanowit

2

Ab. Aziz bin Kaprawi, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Sri Gading

3

Abd Aziz Bin Sheikh Fadzir, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Kulim Bandar Baru

4

Abd Khalid bin Ibrahim, Y.B. Tan Sri Dato' Seri

PKR

Bandar Tun Razak

5

Abd Rahim Bin Bakri, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Kudat

6

Abd. Latiff Bin Ahmad, Y.B. Datuk Dr. Haji

BN - UMNO

Mersing

7

Abdul Azeez Bin Abdul Rahim, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Baling

8

Abdul Ghapur bin Salleh, Y.B. Datuk Seri Panglima Haji

BN - UMNO

Kalabakan

9

Abdul Hadi Awang, Y.B. Dato' Seri

PAS

Marang

10

Abdul Manan bin Ismail , Y.B. Dato'

BN - UMNO

Paya Besar

11

Abdul Rahman bin Haji Dahlan, Y.B. Dato' Haji

BN - UMNO

Kota Belud

12

Abdul Rahman Bin Mohamad, Y.B. Dato' Haji

BN - UMNO

Lipis

13

Abdul Wahab bin Dolah, Y.B.Datuk

BN - PBB

Igan

14

Abdullah Sani bin Abdul Hamid, Y.B.

PKR

Kuala Langat

15

Abu Bakar Bin Mohamad Diah, Y.B. Datuk Dr.

BN - UMNO

Tangga Batu

16

Ahmad Baihaki Bin Atiqullah, Y.B.

PAS

Kubang Kerian

17

Ahmad bin Haji Maslan, Y.B. Datuk Haji

BN - UMNO

Pontian

18

Ahmad bin Hamzah, Y.B. Datuk Wira Haji

BN - UMNO

Jasin

19

Ahmad Fauzi Bin Zahari, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Setiawangsa

20

Ahmad Husni bin Mohamad Hanadzlah, Y.B. Dato' Seri

BN - UMNO

Tambun

21

Ahmad Jazlan Bin Yaakub, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Machang

22

Ahmad Lai bin Bujang, Y.B. Haji

BN - PBB

Sibuti

23

Ahmad Marzuk Shaary, Y.B.

PAS

Bachok

24

Ahmad Nazlan Bin Idris, Y.B. Haji

BN - UMNO

Jerantut

25

Ahmad Shabery Cheek, Y.B. Dato' Sri

BN - UMNO

Kemaman

26

Ahmad Zahid Bin Hamidi, Y.B. Dato' Seri Dr.

BN - UMNO

Bagan Datok

27

Alexander Nanta Linggi, Y.B. Datuk

BN - PBB

Kapit

28

Alice Lau Kiong Yieng, Y.B.

DAP

Lanang

29

Anifah bin Haji Aman, Y.B. Dato' Sri

BN - UMNO

Kimanis

30

Annuar Bin Musa, Y.B. Tan Sri Datuk Seri Panglima Haji

BN - UMNO

Ketereh

31

Anuar Bin Abd. Manap, Y.B.

BN - UMNO

Sekijang

32

Anwar bin Ibrahim, Y.B. Dato' Seri

PKR

Permatang Pauh

33

Anyi Ngau, Y.B.

BN - SPDP

Baram

34

Azalina binti Othman Said, Y.B. Dato' Sri

BN - UMNO

Pengerang

35

Azizah Binti Datuk Seri Panglima Mohd. Dun, Y.B. Datuk Hajah

BN - UMNO

Beaufort

36

Azman Ismail, Y.B. Dr.

PKR

Kuala Kedah

37

Bung Moktar bin Radin, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Kinabatangan

38

Charles Anthony Santiago, Y.B.

DAP

Klang

39

Che Mohamad Zulkifly Bin Jusoh, Y.B.

BN - UMNO

Setiu

40

Che Rosli Bin Che Mat, Y. B. Dr.

PAS

Hulu Langat

41

Chong Chieng Jen, Y.B.

DAP

Bandar Kuching

42

Chua Tee Yong, Y.B. Datuk

BN - MCA

Labis

43

Chua Tian Chang @ Tian Chua, Y.B.

PKR

Batu

44

Datu Nasrun Bin Datu Mansur, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Silam

45

Douglas Uggah Embas, Y.B. Dato' Sri

BN - PBB

Betong

46

Er Teck Hwa, Y.B.

DAP

Bakri

47

Ewon Ebin, Y.B. Datuk Dr.

BN - UPKO

Ranau

48

Fadillah Bin Haji Yusof, Y.B. Datuk Haji

BN - PBB

Petrajaya

49

Fauzi Abdul Rahman, Y.B. Dato'

PKR

Indera Mahkota

50

Fong Kui Lun, Y.B.

DAP

Bukit Bintang

51

Fuziah binti Salleh, Y.B. Hajah

PKR

Kuantan

52

Gobind Singh Deo, Y.B.

DAP

Puchong

53

Gooi Hsiao-Leung, Y.B.

PKR

Alor Setar

54

Halimah Binti Mohd Sadique, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Tenggara

55

Hamim Bin Samuri, Y.B. Datuk Ir. Haji

BN - UMNO

Ledang

56

Hamzah bin Zainudin, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Larut

57

Hasan bin Malek, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Kuala Pilah

58

Hasbi bin Haji Habibollah, Y.B. Haji

BN - PBB

Limbang

59

Hasbullah Bin Osman, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Gerik

60

Hee Loy Sian, Y.B.

PKR

Petaling Jaya Selatan

61

Henry Sum Agong, Y.B. Dato'

BN - PBB

Lawas

62

Hilmi Bin Yahaya, Y.B. Dato' Seri Dr.

BN - UMNO

Balik Pulau

63

Hishammuddin bin Tun Hussein, Y.B. Dato' Seri

BN - UMNO

Sembrong

64

Idris Bin Haji Ahmad, Y.B.

PAS

Bukit Gantang

65

Idris Bin Jusoh, Y.B. Dato' Seri Haji

BN - UMNO

Besut

66

Ignatius Dorell Leiking, Y.B.

PKR

Penampang

67

Ikmal Hisham Bin Abdul Aziz, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Tanah Merah

68

Irmohizam Bin Ibrahim, Y.B. Dato' Haji

BN - UMNO

Kuala Selangor

69

Ismail Bin Daut, Y.B. Dr.

BN - UMNO

Merbok

70

Ismail bin Haji Abd. Muttalib, Y.B. Dato' Haji

BN - UMNO

Maran

71

Ismail bin Mohamed Said, Y.B. Dato' Haji

BN - UMNO

Kuala Krau

72

Ismail Sabri Bin Yaakob, Y.B. Dato' Sri

BN - UMNO

Bera

73

Izani Bin Husin, Y.B. Dr.

PAS

Pengkalan Chepa

74

Jailani Bin Johari, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Hulu Terengganu

75

Jamaluddin bin Dato' Mohd. Jarjis, Y.B. Dato' Sri Dr.

BN - UMNO

Rompin

76

James Dawos Mamit, Y.B. Dato' Dr.

BN - PBB

Mambong

77

Jamil Khir bin Baharom, Y.B. Dato' Seri

BN - UMNO

Jerai

78

Jeff Ooi Chuan Aun, Y.B.

DAP

Jelutong

79

Johari bin Abdul Ghani, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Titiwangsa

80

Johari bin Abdul, Y.B. Dato'

PKR

Sungai Petani

81

Joseph Entulu Anak Belaun, Y.B. Datuk

BN - PRS

Selangau

82

Joseph Kurup, Y.B. Tan Sri Datuk Seri Panglima

BN - PBRS

Pensiangan

83

Joseph Pairin Kitingan, Y.B. Tan Sri Datuk Seri Panglima

BN - PBS

Keningau

84

Joseph Salang Gandum, Y.B. Datuk

BN - PRS

Julau

85

Julian Tan Kok Ping, Y.B.

DAP

Stampin

86

Jumat Haji Idris, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Sepanggar

87

Juslie Bin Ajirol, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Libaran

88

Kamarudin Jaffar, Y.B. Dato'

PAS

Tumpat

89

Kamarul Baharin bin Abbas, Y.B. Dato'

PKR

Telok Kemang

90

Karpal Singh, Y.B.

DAP

Bukit Gelugor

91

Kasthuriraani a/p Patto, Y.B.

DAP

Batu Kawan

92

Khairy Jamaluddin, Y.B.

BN - UMNO

Rembau

93

Khalid bin Abd. Samad , Y.B.

PAS

Shah Alam

94

Khoo Soo Seang, Y.B.

BN - MCA

Tebrau

95

Ko Chung Sen, Y.B. Dr.

DAP

Kampar

96

Koh Nai Kwong, Y.B. Datuk

BN - MCA

Alor Gajah

97

Lee Boon Chye, Y.B. Dr.

PKR

Gopeng

98

Liang Teck Meng, Y.B.

BN - GERAKAN

Simpang Renggam

99

Liew Chin Tong, Y.B.

DAP

Kluang

100

Lim Guan Eng, Y.B.

DAP

Bagan

101

Lim Kit Siang, Y.B.

DAP

Gelang Patah

102

Lim Lip Eng, Y.B.

DAP

Segambut

103

Linda Tsen Thau Lin, Y.B. Datin

BN - PBS

Batu Sapi

104

Liow Tiong Lai, Y.B. Dato' Sri

BN - MCA

Bentong

105

Loke Siew Fook, Y.B.

DAP

Seremban

106

M. Kulasegaran, Y.B.

DAP

Ipoh Barat

107

Madius Tangau, Y.B. Datuk

BN - UPKO

Tuaran

108

Mahdzir Bin Khalid, Y.B. Dato' Seri

BN - UMNO

Padang Terap

109

Mahfuz Haji Omar, Y.B. Dato' Haji

PAS

Pokok Sena

110

Makin @ Marcus Mojigoh, Y.B. Datuk Dr.

BN - UPKO

Putatan

111

Manivannan a/l Gowindasamy, Y.B.

PKR

Kapar

112

Mansor Bin Abdul Rahman, Y.B. Dr.

BN - UMNO

Sik

113

Mansor Othman, Y.B. Dato'

PKR

Nibong Tebal

114

Mas Ermieyati Binti Samsudin, Y.B.

BN - UMNO

Masjid Tanah

115

Masir anak Kujat, Y.B.

BN - PRS

Sri Aman

116

Maximus Johnity Ongkili, Y.B. Datuk Seri Panglima Dr.

BN - PBS

Kota Marudu

117

Michael Jeyakumar Devaraj, Y.B. Dr.

PSM

Sungai Siput

118

Michael Teo Yu Keng, Y.B. Dr.

PKR

Miri

119

Mohamad Imran Bin Abdul Hamid (B), Y.B. Laksamana Pertama Haji

PKR

Lumut

120

Mohamed Azmin bin Ali, Y.B.

PKR

Gombak

121

Mohamed Hanipa Maidin, Y.B.

PAS

Sepang

122

Mohamed Nazri Bin Abdul Aziz, Y.B. Dato' Seri

BN - UMNO

Padang Rengas

123

Mohd Ariff Sabri Bin Abdul Aziz, Y.B. Dato'

DAP

Raub

124

Mohd Fasiah Bin Mohd Fakeh, Y.B. Haji

BN - UMNO

Sabak Bernam

125

Mohd Idris Bin Jusi, Y.B. Datuk

PKR

Batu Pahat

126

Mohd Isa Bin Abdul Samad, Y.B. Tan Sri

BN - UMNO

Jempol

127

Mohd Johari Bin Baharum, Y.B. Dato' Wira

BN - UMNO

Kubang Pasu

128

Mohd Khairuddin Bin Aman Razali, Y. B. Dr.

PAS

Kuala Nerus

129

Mohd Rafizi Ramli, Y.B.

PKR

Pandan

130

Mohd Zaim Bin Abu Hasan, Y.B. Dato' Haji

BN - UMNO

Parit

131

Mohd. Hatta Md. Ramli, Y.B. Dr.

PAS

Kuala Krai

132

Mohd. Najib bin Tun Haji Abdul Razak, Y.A.B. Dato' Sri

BN - UMNO

Pekan

133

Mohd. Shafie bin Haji Apdal, Y.B. Dato' Seri Haji

BN - UMNO

Semporna

134

Muhammad Leo Michael Toyad Abdullah, Y.B. Dato Sri Dr.

BN - PBB

Mukah

135

Muhyiddin bin Mohd. Yassin, Y.A.B. Tan Sri Dato' Haji

BN - UMNO

Pagoh

136

Mujahid Haji Yusof Rawa, Y.B. Dato' Dr.

PAS

Parit Buntar

137

Mustapa bin Mohamed, Y.B. Dato' Sri

BN - UMNO

Jeli

138

N. Surendran, Y.B.

PKR

Padang Serai

139

Nancy Binti Shukri, Y.B. Hajah

BN - PBB

Batang Sadong

140

Nasrudin Bin Hassan, Y.B. Haji

PAS

Temerloh

141

Nawawi Bin Ahmad, Y.B. Dato' Ir.

BN - UMNO

Langkawi

142

Ng Wei Aik, Y.B.

DAP

Tanjong

143

Nga Kor Ming, Y.B.

DAP

Taiping

144

Ngeh Koo Ham, Y.B. Dato'

DAP

Beruas

145

Nik Mazian Bin Nik Mohamad, Y.B. Dato' Dr.

PAS

Pasir Puteh

146

Nik Mohamad Abduh Bin Nik Abdul Aziz, Y.B.

PAS

Pasir Mas

147

Nogeh Anak Gumbek, Y.B.

BN - SPDP

Mas Gading

148

Noh Bin Omar, Y.B. Datuk Seri Haji

BN - UMNO

Tanjong Karang

149

Noor Azmi Bin Ghazali, Y.B. Dr. Haji

BN - UMNO

Bagan Serai

150

Noor Ehsanuddin Mohd Harun Narrashid, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Kota Tinggi

151

Norah Binti Abd. Rahman, Y.B. Datuk Hajah

BN - PBB

Tanjong Manis

152

Noraini binti Ahmad, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Parit Sulong

153

Noriah Binti Kasnon, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Sungai Besar

154

Normala Binti Abdul Samad, Y.B.

BN - UMNO

Pasir Gudang

155

Nur Jazlan bin Mohamed, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Pulai

156

Nurul Izzah binti Anwar, Y.B.

PKR

Lembah Pantai

157

Ong Ka Chuan, Y.B. Dato' Seri

BN - MCA

Tanjong Malim

158

Ong Kian Ming, Y.B. Dr.

DAP

Serdang

159

Oscar Ling Chai Yew, Y.B.

DAP

Sibu

160

Othman Bin Abdul, Y.B. Dato' Wira

BN - UMNO

Pendang

161

Othman Bin Aziz, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Jerlun

162

P. Kamalanathan a/l P. Panchanathan, Y.B.

BN - MIC

Hulu Selangor

163

Palanivel a/l K. Govindasamy, Y.B. Datuk Seri

BN - MIC

Cameron Highlands

164

R. Sivarasa, Y.B.

PKR

Subang

165

Raime bin Unggi, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Tenom

166

Raja Kamarul Bahrin Shah Bin Raja Ahmad, Y.B. Dato'

PAS

Kuala Terengganu

167

Razali Ibrahim, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Muar

168

Reezal Merican Bin Naina Merican, Y.B. Dato' Seri

BN - UMNO

Kepala Batas

169

Richard Riot Jaem, Y.B. Datuk

BN - SUPP

Serian

170

Rohani binti Haji Abd. Karim, Y.B. Datuk

BN - PBB

Batang Lupar

171

Ronald Kiandee, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Beluran

172

Rosnah Binti Haji Abdul Rashid Shirlin, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Papar

173

Rozman Isli, Y.B.

BN - UMNO

Labuan

174

Rubiah Binti Haji Wang, Y.B.

BN - PBB

Kota Samarahan

175

S. Subramaniam, Y.B. Dato' Seri Dr.

BN - MIC

Segamat

176

Sapawi bin Ahmad Wasali, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Sipitang

177

Saravanan a/l Murugan, Y.B. Datuk

BN - MIC

Tapah

178

Seah Leong Peng, Y.B.

DAP

Telok Intan

179

Shabudin Bin Yahaya, Y.B. Haji

BN - UMNO

Tasek Gelugor

180

Shaharuddin Bin Ismail, Y.B. Ir.

BN - UMNO

Kangar

181

Shahidan Bin Kassim, Y.B. Dato' Seri Dr.

BN - UMNO

Arau

182

Shahrir bin Abdul Samad, Y.B. Tan Sri Datuk Seri Utama

BN - UMNO

Johor Bahru

183

Shamsul Anuar bin Haji Nasarah, Y.B. Dato'

BN - UMNO

Lenggong

184

Shamsul Iskandar @ Yusre Bin Mohd Akin, Y.B.

PKR

Bukit Katil

185

Shaziman Abu Mansor, Y.B. Datuk Seri

BN - UMNO

Tampin

186

Sim Chee Keong, Y.B.

DAP

Bukit Mertajam

187

Sim Tong Him, Y.B.

DAP

Kota Melaka

188

Sim Tze Tzin, Y.B.

PKR

Bayan Baru

189

Siti Mariah binti Mahmud, Y.B. Hajah

PAS

Kota Raja

190

Siti Zailah binti Mohd. Yusuf, Y.B. Hajah

PAS

Rantau Panjang

191

Sivakumar a/l Varatharaju Naidu, Y.B.

DAP

Batu Gajah

192

Su Keong Siong, Y.B.

DAP

Ipoh Timur

193

Tajuddin bin Abdul Rahman, Y.B. Dato' Haji

BN - UMNO

Pasir Salak

194

Takiyuddin Bin Hassan, Y.B. Dato'

PAS

Kota Bharu

195

Tan Kee Kwong, Y.B. Dato' Dr.

PKR

Wangsa Maju

196

Tan Kok Wai, Y.B.

DAP

Cheras

197

Tan Seng Giaw, Y.B. Dr.

DAP

Kepong

198

Tengku Adnan bin Tengku Mansor, Y.B. Datuk Seri

BN - UMNO

Putrajaya

199

Tengku Razaleigh Hamzah, Y.B.

BN - UMNO

Gua Musang

200

Teo Kok Seong, Y.B.

DAP

Rasah

201

Teo Nie Ching, Y.B.

DAP

Kulai

202

Teresa Kok Suh Sim, Y.B.

DAP

Seputeh

203

Tiong King Sing, Y.B. Dato' Seri

BN - SPDP

Bintulu

204

Tony Pua Kiam Wee, Y.B.

DAP

Petaling Jaya Utara

205

Wan Hassan Bin Mohd Ramli, Y.B. Haji

PAS

Dungun

206

Wan Junaidi bin Tuanku Jaafar, Y.B. Datuk Dr.

BN - PBB

Santubong

207

Wan Khairil Anuar Bin Wan Ahmad, Y.B. Dato' Ar.

BN - UMNO

Kuala Kangsar

208

Wee Jeck Seng, Y.B. Datuk

BN - MCA

Tanjong Piai

209

Wee Ka Siong, Y.B. Datuk Ir. Dr.

BN - MCA

Ayer Hitam

210

William @ Nyallau Anak Badak , Y.B.

BN - PRS

Lubok Antu

211

William Leong Jee Keen, Y.B.

PKR

Selayang

212

William Mawan Ikom, Y.B. Tan Sri

BN - SPDP

Saratok

213

Wilson Ugak Anak Kumbong, Y.B.

BN - PRS

Hulu Rajang

214

Wong Chen, Y.B.

PKR

Kelana Jaya

215

Wong Ling Biu, Y.B.

DAP

Sarikei

216

Wong Sze Phin@ Jimmy, Y.B.

DAP

Kota Kinabalu

217

Wong Tien Fatt @ Wong Nyuk Foh, Y.B.

DAP

Sandakan

218

Yap Kain Ching @ Mary Yap Ken Jin, Y.B. Datuk

BN - PBS

Tawau

219

Zahidi Bin Zainul Abidin, Y.B. Datuk

BN - UMNO

Padang Besar

220

Zainudin Bin Haji Ismail, Y.B. Haji

BN - UMNO

Jelebu

221

Zairil Khir Johari, Y.B.

DAP

Bukit Bendera

222

Zuraida binti Kamaruddin, Y.B.

PKR

Ampang

اداره کل ارزیابی و نظارت

سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران